Ani dva góly Radka Vosiky na body nestačily.

Kapličtí z pozice posledního týmu tabulky nebyli v Putimi favoritem. Dle papírových předpokladů mělo zvítězit domácí Hradiště, okupující čtvrtou příčku. Do zápasu ale lépe vstoupili Kapličtí, kterým se podařilo favorita zaskočit a v jedenácté minutě se navíc díky přesné trefě Radka Vosiky ujali vedení – 0:1. O jednobrankový náskok přišli až v samotném závěru prvního poločasu. Minutu před odchodem do kabin se o vyrovnání postaral Kryštof Šálek – 1:1. Inkasovaný gól se na hostujících fotbalistech podepsal. Po změně stran byli lepším týmem Hradiščtí, kteří z převahy vytěžili dvě vstřelené branky. Hradiště poslal do vedení v jednapadesáté minutě Filip Šátava a stejný hráč zvýšil za další dvě minuty již na rozdíl dvou branek – 3:1. Netrvalo však dlouho a v 58 minutě střetnutí se díky kontaktnímu gólu Spartakovci vrátili do boje o body. Znovu se prosadil v koncovce Radek Vosika – 3:2. Kapličtí se pak v dalším průběhu snažili o vyrovnání, bohužel už se vyrovnání nedočkali. Na půdě čtvrtého týmu tabulky bodovat nedokázali, ale rozhodně herně nepropadli a při lepší koncovce mohli i bodovat.