Holky zápas v Mokrém nezvládly.

Po třech výhrách v řadě zavítala kaplická děvčata do Mokrého, kde byly favoritkami domácí fotbalistky. Vstup vyšel náramně ale Kaplici. Už na začátku druhé minuty se totiž měnilo skóre. Přímo z rohového kopu zakroutila balón do branky Zuzana Matoušková – 0:1. Radost vydržela Spartaku pouhé tři minuty. K zahrání přímého kopu se postavila Adéla Šturmová a povedenou střelou k tyči srovnala skóre – 1:1. Vzápětí si Kapličandy mohly vzít vedení zpět na svou stranu. Po přihrávce od Matouškové byla ve velké šanci Čábelová, ale brankářku Kollerovou překonat nedokázala a z následné dorážky neuspěla ani Straková. Krátce po uplynutí první čtvrthodiny hry další výhoda standardní situace pro domácí. Hrabánková mladší však poslala míč pouze and branku Spartaku.  V dalším průběhu prvního poločasu byly nebezpečnější hostující hráčky. Ve 25 minutě domácí gólmanku Kollerovou zachránilo břevno její svatyně, a to po střele hostující kapitánky Bartoníčkové. Nerozhodné skóre nezměnila ani střela zkušené Petříkové, kterou dokázala Kollerová vyrazit. Nedlouho poté po centru Čankové spálila gólovku Pártlová. I díky tomu se do kabin na poločasovou přestávku odcházelo za nerozhodného stavu. V prvním poločase sehrály hostující fotbalistky s favoritem dobrou partii, ale selhaly v koncovce. Po změně stran pak nezvládly hru v obranné fázi. Hned po dvou minutách hry potrestala hrubku brankářky Klomfarové Kateřina Hrabánková mladší – 2:1. Po hodině hry mohlo být vyrovnáno. Čaňková si narazila míč s Čábelovou, ale gólovku hostující hráčka neproměnila a neuspěla ani z následné dorážky. A přišel trest. Po chybné rozehrávce Kováříkové se lacino k balónu dostala Strádová, její ránu stačila Klomfarová vyrazit, ale na dorážku Adély Šturmové byla krátká – 3:1. Kapličandy úplně vypadla ze hry a soupeř je trestal. Centr mladší Hrabánkové Klomfarová pouze vyrazila a zkušenější Kateřina Hrabánková zvýšila na 4:1. Krátce na to lovila hostující gólmanka míč ze své sítě popáté. Po akci Šturmové se znovu prosadila zkušená Kateřina Hrabánková – 5:1. Definitivní podobu pak výsledek získal deset minut před koncem, kdy na konečných 6:1 upravila po rohovém kopu hlavičkující Lenka Chaloupková – 6:1. Vzhledem k průběhu hry je konečný výsledek pro hostující hráčky až příliš krutý. Při neproduktivní koncovce a díky hrubým chybách v obrané fázi však utkání jinak dopadnout nemohlo.