Mladší žáci na suveréna soutěže nestačili.

V předposledním zápase sezóny hostili Kapličtí na domácím hřišti nejtěžšího možného soupeře. Meteor Tábor totiž vládne krajskému přeboru s náskokem úctyhodných čtrnácti bodů. Favorizovaní Táborští fotbalisté byli od úvodních minut fotbalovějším a o poznání nebezpečnějším týmem. Už ve druhé minutě měl gólovou příležitost Malík, ale brankářku Nekužovou překonat nedokázal. To se v sedmé minutě povedlo kapitánu Filipu Novákovi, ale skóre se neměnilo, domácí brankářku zachránilo břevno její svatyně. O chvíli později jí nedokázal překonat v další příležitosti Janura. Netrvalo však dlouho, a favorit se přece jenom dostal do vedení. Po průniku středem hřiště překonal přesnou střelou Nekužovou kapitán Filip Novák – 0:1. Zanedlouho už to bylo o dva góly. Po rohovém kopu se nechytatelnou hlavičkou prosadil znovu Filip Novák – 0:2. Až poté se ke slovu dostali i Kapličtí. Po rohovém kopu Lukše hlavičkoval těsně mimo Klinger. Stejný hráč se pak o několik minut později ujal i rozehrání přímého kopu, povedenou střelu vytáhl gólman Švadlena na rohový kop. Poté však hosté v krátkém sledu třikrát gólově udeřili. Nejprve zkompletoval svůj hattrick Filip Novák – 0:3. Pak po rohovém kopu a přiťuknutí Nováka skóroval zblízka Filip Janura – 0:4. Krátce na to pak po útoku do otevřené obrany skóroval nadvakrát Štěpán Malík – 0:5. Tímto výsledkem skončil i celý první poločas. Po dvou minutách hry ve druhém poločase se v koncovce prosadil v první půli chytající Martin Švadlena – 0:6. Jinak je třeba ale říct, že ve druhém poločase odehráli domácí s favoritem daleko vyrovnanější partii a několikrát měli blízko i ke gólu. Draxlerovu střelu vytáhl náhradní brankář na roh. nedlouho poté pálil z úhlu do tyče kapitán Krátký. Po hodině hry byl v gólové pozici Lukš, mířil však jen do prostoru, kde byl připravený hostující gólman. O chvíli později krásná střela Klingera z přímého kopu orazítkovala pouze tyč. Své příležitosti měli po změně stan i hosté, ale naráželi na velmi dobře chytajícího Greschnera, který si v premiéře v této věkové kategorii vedl skvěle. Podruhé kapituloval až pět minut před koncem, kdy se podruhé v zápase prosadil Štěpán Malík – 0:7. Favorit tak prokázal svou kvalitu, ale výkon Spartakovců, zvláště ve druhé půli, byl velice sympatický.