Mladší žáci prohráli s Hradištěm i podruhé v sezóně.

Kapličtí vyrazili do Putimi oslabeni o několik hráčů tradiční základní sestavy. Příležitost tak dostali jiní a tým doplnili i hráči ze starší přípravky. Tabulkové postavení hovořilo pro Spartakovce. Poslední Hradiště ovšem na podzim dokázalo zvítězit v Kaplici a na body pomýšleli i v domácí odvetě. Bezbrankový stav vydržel pouze do osmé minuty. Hradiště poslala do vedení Monika Hanzalová – 1:0. V dalším průběhu měli své šance i hosté, ale v tomto zápase se trápili v koncovce a krátce před přestávkou přidal druhý gól domácích Tomáš Novák – 2:0. I po změně stran se pokračovalo v obdobném duchu. S proměňováním šancí si více tykali domácí fotbalisté a fotbalistky. Po šesti minutách hry překonala brankářku Nekužovou Olivia Zarezova – 3:0. Hradiščtí v krátkém sledu dalšími dvěma přesnými zásahy vytáhli skóre už na 5:0. Prosadili se Kryštof Šatava a podruhé v utkání Monika Hanzalová. Až poté se gólu dočkali i Spartakovci, když nařízený pokutový kop dokázal proměnit Tomáš Klinger – 5:1. Poslední slovo ale měli ještě domácí. Na konečných 6:1 upravil skóre tři minuty před koncem David Pekárek. Domácí potvrdili, že na Spartak umí, když jej i podruhé v sezóně dokázali porazit.