Mladší žáci Spartaku zvítězili na Lokomotivě.

V utkání mladších žáků tabulka pro změnu více favorizovala hostující Spartakovce. Kapličtí do zápasu doslova vlétli. Hned v první minutě se totiž dokázali prosadit a ujali se vedení. Brankáře Bicana překonal nejlepší střelec Spartaku František Draxler – 0:1. Hosté neubrali ani po vedoucím gólu. Třetí minuta přinesla další změnu skóre a opět skóroval František Draxler – 0:2. Úvod z říše snů završili hosté po dalších dvou minutkách. Gól Dominika Jandy znamenal vedení Spartakovců už 0:3. I díky povedenému začátku Kapličtí kontrolovali v prvním poločase vývoj hry a deset minut před koncem prvního dějství se jim podařilo přidat čtvrtý zásah. Poločasové vedení o čtyři góly svému týmu zajistil kapitán Jakub Krátký – 0:4. Po změně stran se obraz hry změnil, i díky tomu, že hned v první minutě snížil Jan Benda – 1:4. Domácí vstřelený gól povzbudil a jejich hra se o poznání zvedla. Ve 47 minutě Jan Benda druhým gólem snížil na rozdíl dvou branek – 2:4. Když dvanáct minut před koncem snížil Jan Vinický už na rozdíl jediného gólu, prahli mladší žáci Lokomotivy po vyrovnání – 3:4. Zbývající minuty si ale Spartakovci dokázali pohlídat, jednogólové vedení uhájili a do tabulky si připsali tři body.