Starší žáci padli až po penaltovém rozstřelu.

Povzbuzeni výhrou s Milevskem zavítali Kapličtí na půdu českobudějovické Lokomotivy, které na podzim doma podlehli 2:5. Na úvodní gól střetnutí se čekalo pouhých pět minut. Favorizovaní domácí se ujali vedení, když brankáře Denise Krátkého dokázal překonat Tadeáš Skopík – 1:0. Radost domácím vydržela necelé tři minutky. Spartakovci se také dokázali prosadit, když se do střelecké listiny zapsal Adrian Tafallari – 1:1. Bohužel další možnosti Kapličtí využít nedokázali, a tak se ve dvaadvacáté minutě znovu dostali do vedení. Druhý gól Lokomotivy vstřelil kapitán Patrik Boček – 2:1. I na tento inkasovaný gól dokázali hosté znovu velmi rychle zareagovat. Sedmý jarní gól v kaplickém dresu přidal Radek Vosika – 2:2. Tímto výsledkem skončil i celý první poločas. Po změně stran už se hráči ani jednoho týmu nedokázali v koncovce prosadit. Spartakovci měli dostatek šancí na to, aby vedení mohli strhnout na svou stranu. Bohužel pro hosty, dvakrát brankáře Lokomotivy zachránilo i břevno jeho svatyně. Střetnutí tak skončilo dělbou bodů. V penaltovém rozstřelu byli přesnější starší žáci Lokotky, a tak si na své konto připsali bod navíc. Škoda pro Spartakovce, jelikož při lepší koncovce, a i při troše štěstí, mohli v Suchém Vrbném v pohodě zvítězit.