Starší žáci si vyšlápli na osmý tým tabulky.

Kapličtí starší žáci v minulém kole těsně prohráli na půdě čtvrtého týmu tabulky. Tentokráte doma hostili osmého, a i když jsou v tabulce poslední, chtěli svého soupeře potrápit a připsat si na své konto nějaký ten další bodík. A domácí začali aktivněji. První minuty zápasu se odehrávaly téměř výhradně na polovině hostů, ale k vážnějšímu zakončení tato aktivita Spartakovců nevedla. Naopak první střelecký pokus si na své konto v deváté minutě připsali hráči Meteoru, ale střelu Silverthorna si gólman Bican pohlídal. V jedenácté minutě už se ovšem Táborští radovali. Protiútok do otevřené obrany táhl po pravé straně Hejtmánek, křížná dlouhá přihrávka prošla vápnem až na zadní tyč, Klouček vracel míč do předbrankového prostoru a vracející se Tafallari nasměroval míč nešťastně do vlastní sítě – 0:1. Inkasovaný gól Kaplické na několik minut ochromil, ale s postupem času začali být zase více nebezpeční. Ve 27 minutě po rohovém kopu Tafallariho hlavičkoval nad bránu Vosika. O chvíli později už vyrovnáno bylo, a byla to fotbalová paráda. Po průniku Melnyka se před vápnem dostal míč k Radku Vosikovi, který si jej navedl do střelecké pozice a parádní křížnou střelou poslal do pravého horního rohu branky, kde se míč ještě od tyče odrazil do sítě, gólman Kačírek byl bez šance – 1:1. Krtáce před poločasem měli Táborští výhodu přímého kopu z velmi dobré střelecké pozice. Míč po přízemní střele Filipa Nováka našel gólman Bican ve svých rukavicích. Po změně stran pokračoval boj o každý metr hřiště. V první polovině druhého poločasu se do šancí dostávali Táborští, ale dvě gólové příležitosti Hejtmánka zlikvidoval gólman Bican, který svůj tým výrazně podržel. Když hráči Meteoru své šance nevyužili, začali se o slovo hlásit i Spartakovci. První možnost ještě Radek Vosika nevyužil, ale devět minut před koncem zakončil svůj únik přesnou střelou a rozjásal tak domácí fanoušky – 2:1. Hosté se pak snažili ve zbývajícím čase jednogólové manko smazat, ale Kapličtí si své vedení vzít nenechali a potvrdili tak, že i když se nachází na posledním místě tabulky, tak v jarních odvetách se herně viditelně zlepšili a také daleko více bodují než v podzimní části sezóny.